Skuteczne SEO

Czyli długotrwały zysk dla przedsiębiorstw.

15 lat doświadczenia w tworzeniu i zarządzaniu stronami. Skupiamy się na detalach i jakości
Zbigniew Piotrowski
projektowanie stron www
01
SEO - Twoja przewaga

Pozycjonowanie stron internetowych dlaczego warto?

Pozycjonowanie stron www to szansa dla lokalnych biznesmenów takich jak TY!. 

Zapewniamy skuteczne docieranie do grupy zainteresowanych użytkowników czyli waszych klientów. Pamiętaj jednak, że pozycjonowanie to nieustający proces, wymagający aktualizację treści i wiedzy SEO. Lecz nasi specjaliści gwarantują najskuteczniejszą strategię oraz dalszą kontynuację z uwagą na każdy detal pozycjonowanego elementu.

 

Każdy właściciel strony internetowej oczekuje jak największej liczby odwiedzających aby zaprezentować się jak najlepiej.

Najskuteczniejszą metodą osiągnięcia tego celu jest optymalizacja pod kątem wyszukiwarek czyli SEO. 

Warto zaznaczyć, że zaspokajanie potrzeb użytkowników gwarantuje powrót i kontynuację współpracy, dzięki temu budujemy silną markę.

Wyróżnij się!
Nie Czekaj !

Zostaw z tyłu swoją konkurencję.

Działania content marketingowe oraz prawidłowo opracowana strategia pozycjonowania stron internetowych, link-building prowadzi do stabilnego zysku od pewnych i zdecydowanych kupujących.  

02
SEO - pewność

Systematyczne pozycjonowanie

Czyli długotrwały zysk dla przedsiębiorstw.

W dzisiejszych czasach właściciele firm biznesowych  przytłoczeni są natłokiem codziennych obowiązków a same pozycjonowanie to bardzo czasochłonny proces. Firmy, które nie pozycjonują własnej  strony internetowej nie istnieją dla konsumentów. 

Przemyślane pozycjonowanie  zwiększa  pozycję  w wynikach wyszukiwania strony internetowej a to odbierane jest przez konsumentów jako profesjonalne i godne zaufania. Sama współpraca firmy z agencją SEO jest postrzegana przez potencjalnych klientów  za rzetelne i pozwala wnioskować, że właściciele podchodzą z dbałością do każdego zadania. Tym samym buduje się mocna i silna marka na której nam zależy.

03
SEO - złoty środek

Czym jest SEO

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO) to praktyka tworzenia i optymalizacji odpowiednich, wiarygodnych treści w sposób, który pomaga odwiedzającym (i robotom wyszukiwarek) znaleźć odpowiedzi na ich kluczowe pytania. 

Celem wykonywania SEO na dowolnej stronie internetowej jest poprawa jakości treści, więc wyszukiwarki będą umieszczać Twoje treści w wynikach wyszukiwania. Zwiększy to ilość ruchu dzięki wysokiej  pozycji  witryny  w SERP-ach (organicznych wynikach wyszukiwania)

Zdajemy sobie sprawę jak ciężko jest zadbać o wszystkie aspekty firmy samodzielnie, dlatego wychodzimy naprzeciw z pomocą naszym klientom.

04
SEO - budujemy

Pozycjonowanie stron,
elementy pracy naszych specjalistów.

Nasi specjaliści  dobierają profesjonalny audyt SEO, który ma za zadanie  zwiększyć widoczność twojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania. Taka analiza pozwoli uniknąć poważnych błędów które uniemożliwiają indeksacje witryny przez takie wyszukiwarki jak google. Cykliczne audyty zapewniają utrzymanie treści i jakości strony ze względu na zmieniające się algorytmy wyszukiwarek

Zapytaj o audyt SEO twojej strony internetowej

Budowa treści

Dobrej  jakości, autorytatywna treść jest głównym motorem rankingu Twoich wyszukiwarek i nic nie zastąpi świetnej treści — jest to szczególnie ważne w przypadku marketingu SEO. Pisanie dla zamierzonego odbiorcy zwiększa ruch w witrynie, co poprawia jej autorytet i trafność. Dostosuj swoje umiejętności pisania w Internecie i prezentują  się jako autorytet w temacie, o którym piszesz. Pamiętaj, treść strony musi być ciągle aktualizowana

Kilka innych ważnych czynników SEO, którym zajmą się nasi specjaliści:

Budowa linków zewnętrznych

Skuteczna forma pozyskiwania linków zewnętrznych (link-building zewnętrzny) z adresów tematycznie powiązanych z branżą klienta to kolejny wymagający element, bez którego pozycjonowanie stron internetowych jest daremne.  Fachowcy poświęcają dodatkowo swój czas na wyszukiwanie najwyższej jakości portali i serwisów, gdzie za konkretną opłatą można publikować artykuły sponsorowane.

Dobór słów kluczowych

Podstawą dobrego pozycjonowania stron internetowych jest Identyfikacja trafnych słów kluczowych a następnie wplecenie ich w treść na odpowiednich stronach witryny internetowej. Zadanie to może nie jest trudne ale sukces zależy od umiejętności pozycjonera i ciągłej analizy. Dużo bardziej skomplikowany jest dobór złożonych słów kluczowych gdzie bardzo trudno jest uzyskać wysoką pozycję w rankingu wyszukiwarek na daną frazę. Dobrą praktyką jest tworzenie osobnej podstrony dla każdego złożonego słowa kluczowego.

tel: 602 747 086

Your Website without SEO is Like That Top End Car without Fuel

05
SEO - to się opłaca

Pozycjonowanie stron internetowych ile to kosztuje?

Nasi specjaliści oferują korzystne warunki współpracy zarówno dla firm małych, średnich jak i dużych przedsiębiorstw.

Koszt pozycjonowania stron internetowych to indywidualna wycena i wszystko zależy od specyfiki danej branży, oczekiwanych rezultatów oraz aktualnego stanu Twojej witryny pod kątem SEO. Przeprowadzimy profesjonalny wywiad, który pozwoli nam dopasować ofertę do Twoich potrzeb oraz możliwości finansowych.

Pozycjonowanie stron,
elementy pracy naszych specjalistów.

Możemy przyjąć, że średnia cena pozycjonowania wynosi od 500 do 1 500 zł za stronę. Jednak trzeba pamiętać, że końcowy koszt uzależniony jest od wielu czynników i  kwota jest trudna do ustalenia. Niektóre przedsiębiorstwa rozliczają się za efekt, wybrany okres, a inne  za jedną stronę (lub podstronę). Która metoda jest najbardziej skuteczna? Nie możemy tego jednoznacznie określić, ponieważ wpływ na to ma polityka firmy oferującej daną usługę oraz oczekiwania.